Noví členové se představují

PŘELOUČ. Od 1. dubna letošního roku zahájilo činnosti turistické a informační centrum firmy INFAK, společnosti s ručením omezeným, které bude sloužit celému regionu Přeloučsko.
Moderně vybavené centrum (počítačová technika, internet) se nachází v nové budově v ulici 28. října 1525. Pracovní doba je od pondělí do pátku od devíti do sedmnácti hodin a v sobotu od osmi do dvanácti hodin.
V průběhu naší krátké činnosti se nám podařilo zásobit se prospekty, pohlednicemi a mapami z našeho regionu, které průběžně doplňujeme a tím rozšiřujeme nabídku pro občany a turisty. Již dnes jsou v prodeji mapy a cestovní průvodci nejen České republiky, ale i celého světa.
V květnu jsme uvedli do provozu ve spolupráci s firmou Kam na Pardubicku, s. r. o. počítačový program na přímý prodej vstupenek do divadel. Postupně budou v nabídce vstupenky na kulturní a sportovní akce na Pardubicku a chtěli bychom i v celé České republice.
Kromě klasické nabídky služeb vyplývajících z činnosti informačního centra domácím klientům, si klademe za cíl přilákat do východních Čech turisty a zastoupení jednotlivých Euroregionů.
Občané Přelouče, Chvaletic a padesáti okolních obcí si v našem turistickém a informačním centru mohou zakoupit zahraniční zájezdy a tuzemské rekreace od více než padesáti renomovaných cestovních kanceláří, letenky do celého světa, jízdenky na mezinárodní autobusové spoje, lodní lístky - vše v rámci autorizovaného prodeje a za stejnou cenu jako u provozovatelů.
Další naší službou pro občany regionu je zastoupení brokerského domu Finos na výkup cenných papírů.
Naším cílem je vytvořit takové turistické informační centrum, aby sloužilo nejen regionu Přeloučsko, ale i zviditelnilo město Přelouč a celý východočeský region pro rozvoj turistiky a mohlo být přínosem pro ekonomický růst této oblasti.

Dušan Bajo